O NAS

Firma FAFOR rozpoczęła działalność w 1992 roku.

Początkowo firma będąca rodzinnym zakładem zajmowała się produkcją okleiny i obłogi. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o dystrybucję płyt okleinowych naturalnymi okleinami, obrzeży z naturalnej okleiny i frontów meblowych.

Widząc rosnące zainteresowanie jakim cieszyły się oferowane przez nas produkty postanowiliśmy zakupić nowoczesne parki maszynowe, które umożliwiły nam rozpoczęcie własnej produkcji frontów na bazie płyty MDF. 

Śledząc tendencje rynku meblowego w Europie w 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję mebli kuchennych i pokojowych z ukierunkowaniem na sklepy internetowe i sklepy wielkopowierzchniowe w całej Europie. 

Obecnie jest to głównym profilem naszej działalności, dlatego systematyczne wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, stosując najnowsze technologię oraz poszerzamy swój asortyment o meble odpowiadające bieżącym trendom na rynku. Wszystkie tendencje, design oraz nowości w branży meblowej są analizowane poprzez udział w targach i innych spotkaniach branżowych na terenie całej Europy.


O NAS

Dlaczego Właśnie MY ?

Na wysoką jakość naszych produktów przekłada się wykwalifikowana kadra pracownicza oraz materiały i akcesoria, które dostarczane są przez renomowane firmy zarówno polskie jak i zagraniczne. Zasadą firmy jest szybka i profesjonalna obsługa krajowych i zagranicznych odbiorców oraz dopasowanie się do ich indywidualnych potrzeb.

W związku z faktem że założyciel firmy Fafor osiągnął wiek emerytalny została ona przekształcona w spółkę jawną Fafor Faber i formalnie „ główne skrzypce grają” synowie, którzy od lat intensywnie pracują nad rozwojem przedsiębiorstwa.

Naszym celem jest oferowanie modnych mebli, w rozsądnej cenie, podkreślając każdy detal nadający im charakter.